Sosyal Medya Pazarlama

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin müşterileri oldukları yerlere ulaşmalarını sağlarken aynı zamanda markalarını karakterize eder ve müşteri tabanını genişletir. Doğru yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar kurulmasına yardımcı olarak ve trafik, farkındalık, marka bilinirliği ve iyi niyete yol açan diğer pazarlama tekniklerinin (SEO ve SEM dahil) etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisi, yönetimi veya reklamı ile mücadele ediyorsanız, size yardımcı olabiliriz.

dijital reklam ajansı


Sunduğumuz Hizmetler


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar elde etmenize yardımcı olduğumuz bir dizi yüksek değerli sosyal medya danışmanlık hizmeti sunuyoruz.Sosyal Medya Reklamcılığı Yönetimi

Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya üzerinden reklam vererek, müşterilerimizin %100'ü sonuç gördü.Sosyal Medya İçeriği Oluşturma

Tekliflerinizi çevrimiçi sosyal medya üzerinden doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya yazilar ve paylaşımlar hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması veya SMM, pazarlama iletişimi ve markalaşma hedeflerine ulaşmak için çeşitli sosyal medya ağlarını uygulayan bir internet pazarlama şeklidir. Sosyal medya pazarlaması öncelikle pazarlama amaçlı içerik, video ve görüntülerin sosyal paylaşımını ve ayrıca ücretli sosyal medya reklamcılığını içeren faaliyetleri kapsar.


dijital reklam ajansı

dijital reklam ajansıNeden bir sosyal medya yönetimine ihtiyacınız var?

 

Müşterileriniz sosyal medyada.
Şirketiniz hangi sektörde olursa olsun, müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Her zaman ilk seçenek siz olmanız için onları bağlı ve markanıza bağlı tutmanız önemlidir.

 

Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bunun hakkında konuşan ve sağlayan şirketleri aradıklarına bahse girebilirsiniz. Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni müşteriler olmasına yardımcı olacaktır.

 

İnsanlar sosyal medyada şirketinizden bahsediyor.

Müşterilerinizin sosyal medyada şirketiniz hakkında neler söylediğini dinlemelisiniz ve endişelerine cevap vermelisiniz. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu ve olumsuz görüşlere içtenlikle cevap vermesinin olumlu yönlerini vurgulamaya odaklanmaktadır.

 

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisi, tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamana sahip değil. Firmamızın her bir üyesi sosyal medya yönetiminde sertifika aldı ve ajansımız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.Nasıl Çalışıyoruz


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Ziyaretçi Ağ Yönetimi

Efektif İçerik Oluşturma

Ölçüm & RaporlamaMüşterilerNe Dediler


Biz sadece SEO ve Dijital pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalaşma ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.

 • “Bu ajansla sadece birkaç aydır çalışıyorum ancak tereddüt etmeden onları tavsiye ederim. Müşteri desteği olağanüstü ve tüm beklentilerimin ötesine geçti. Birçok Dijital Pazarlama Ajansları ile çalıştım ancak hiçbiri onlarla kıyaslayamam. ”

  Metin Üstün
  Metin Üstün
  L'Actone


HemenTeklif İsteyin


  Ad/Soyad*

  Telefon Numaranız*

  Eposta Adresiniz*

  Website Adresiniz

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Hedefiniz nedir?