İşletmelerin Çevrimiçi Kazanmalarına Yardım Ediyoruz

Etkileyici, dijital pazarlama çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kazanan çözümlerimiz ve deneyimlerimiz, müşterilerimizin birçoğunun müşterileriyle en iyi şekilde etkileşimde bulunmalarına ve etkileşim kurmalarına yardımcı olur.

Sosyol Medya Pazarlama

Müşteriler sosyal medya aracılığıyla markalarla etkileşime giriyor. Doğru şekilde uygulanırsa, SMM işinize olağanüstü bir başarı getirebilir.
 

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu esastır. SEO stratejilerimiz, arama sonuçlarında size yüksek rütbeli bir yerleşim sağlayabilir.

Gelişmiş Web Analizleri

Hizmetlerimiz, ilk kurulumdan eğitime, gelişmiş izleme çözümlerine ve özel özelliklere kadar Google Analytics’in tüm yönlerini kapsar.

Eposta Pazarlama

Özel E-posta Pazarlama hizmetlerimiz zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Tıklama Başı Ödeme

Tıklama Başı Ödeme pazarlama, etkin ve uygun maliyete. TBÖ hakkında her şeyi biliyoruz!

İçerik Stratejisi

Özgün & etkileyici içeriklerle ziyaretçilerinizle iletişim kurun.

Arama Motoru Reklamları

İşletmenizin sunduğu ürün veya hizmetlerle alakalı arama gerçekleştiren kullanıcılara, tamda aradıkları anda ilk sırada yerinizi alın ve yalnızca size özel kullanıcılar için ödeme yapın!

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medyadaki detaylı hedefleme modelleri ile içeriklerinizin etkileşimini arttıran ve web sitenizdeki satın alma yolculuğunu tamamlayan kullanıcılar için ödeme yapın.

Web Tasarım & Yazılım

Firmanız yüzünü ve markanızı en iyi şekilde temsil eden web çözümlerini sunuyoruz. Ürünlerinizi tanıtmak için size yeterli bir web sayfanız yok ise burda devreye web tasarım uzamlarımız giriyor.

SEO Danışmanlığı

Google aramalarında ilk sıralarda çıkmak için yapılan çalışmaların tamamı Kurumsal SEO hizmetini kapsamaktadır. Kurumsal SEO ile web sitenizin kalitesini arttırırsınız.

İçerik & Link Ağı

SEO hizmetinde içerik ve link ağını doğru kurgulamak çok önemlidir. Link ağı site içi ve site dışı olarak iki grupta incelenmeli ve ona göre çalışmalar yapılmalıdır.

Analiz & Raporlama

Web sitenizin ve rakiplerinizin sürekli takip edilerek rakip analizinin yapılması ve mevcut anahtar kelimlerdeki yükseliş veya düşüşlerin tespit edilerek raporlar ve aksiyon alırız.

Online Trafiği ve Satışları Büyütüyoruz

Ekibimiz TBÖ'nin yanı sıra sayfa içi ve dışı SEO konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimiz için arama motoru sıralamalarını arttırmada kanıtlanmış bir sicile sahibiz. Stratejilerimiz aşağıdaki hedeflerden bir veya daha fazlasına ulaşmak için tasarlanmıştır:
 

Harekete Geçirme

Web sitenizi ziyaret etmek için sosyal ağlardaki hedef kitleye ulaşın

Bağlan

Etkili insanlardan (influencer) ve sitelerden diyalogu ve kapsamı teşvik edin

Etkileyin

Web sitenizi sosyal ağlardan ziyaret etmek için hedef kitleye ulaşın

Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Pazarlaması, E-posta Pazarlama ve Dijital Pazarlama dahil olmak üzere birçok önemli alanda mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olabiliriz.

Müşterilerimize ölçülebilir sonuçlar sunmak için kreatif fikirleri arama teknolojilerindeki engin deneyimimizle birleştiriyoruz. Müşterilerinizle, sosyal medya tanıtımını kullanarak markanıza dahil ederek sürdürülebilir, anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olabiliriz.

Our case studies

See all projects