Google Adwords Reklamları

Google Reklamları/TBÖ, tıklama başına ödeme anlamına gelir; bu, reklamverenlerin, reklamlarından biri her tıklandığında bir ücret ödediği bir dijital pazarlama modelidir. Temel olarak, bu ziyaretleri organik olarak “kazanmaya” çalışmak yerine sitenizi ziyaret etmenin bir yoludur. Arama motoru reklamcılığı, TBÖ’nün en popüler biçimlerinden biridir. Biri, iş teklifleriyle ilgili bir anahtar kelimeyle arama yaptığında, reklamverenlerin bir arama motorunun sponsorlu bağlantılarında reklam yerleştirme teklifi vermesini sağlar.


dijital reklam ajansı


TBÖ Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödeme pazarlama (TBÖ) uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış strateji ve raporlamayı kişiselleştiririz. Hedefinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz destek ve rehberliği sağlarız, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak, potansiyel müşterileri artırmak veya marka bilinirliğini arttırmak isteriz.Tıklama Başına Ödeme Hizmetlerimiz


TBÖ Denetimleri

TBÖ Denetim sürecimiz denetim amacını, kapsamını anlamak ve veri analizine liderlik etmekle başlar.


Bing Reklamları

Şirketin 129 milyon karşılaştırmasız araştırıcıya dokunmasına yardımcı olan reklamcılık hizmeti olarak, şirket tıklama başına ödeme hizmeti kilit unsurdur.Sosyal Reklamcılık

Arifin, hedef kitlenizi çok fazla hedeflenen eylemlere yönlendirebilecek ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabilir.


Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız, hizmetinize veya ürününüze ilgi duyduğunu belirten bir kitleyi hedefliyor olacak.Google AdWords

Bizimle çalışmak, başka bir tam zamanlı çalışanı işe almanın ek bir maliyeti olmadan tam zamanlı bir AdWords uzmanının avantajını sağlar.


Yeniden Pazarlama & Yeniden Hedefleme

Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişilere pazarlama yaparak yatırım getirisini artırın ve dönüşümleri artırın.dijital reklam ajansıTıklama başına ödeme kampanyanızın kısa süreci:

Tıklama başına ödeme (TBÖ) yönetim hizmetimiz aşağıdaki bileşenleri içerir:

 • TBÖ arama kampanyası stratejisi
 • Anahtar kelime araştırma ve seçme
 • Reklam grubların kurulumu
 • Kampanya kurulumu
 • Teklif yönetimi ve ROI izleme
 • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirme
 • Kampanya yönetimi ve analiziTeslim Edilecek Çıktılar

Kampanyanızın anahtar kelime seçimi ve metin seçimi konusundaki başarısını aylık olarak bildiririz; böylece, ödediğiniz anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıralama yaptığınızı bilirsiniz. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, kampanyanızın ilerlemesini, yönünü ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak için ekibinizle birlikte bir saatlik bir görüşme yaparız.
MüşterilerNe Dediler


Biz sadece SEO ve Dijital pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalaşma ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.

 • “Bu ajansla sadece birkaç aydır çalışıyorum ancak tereddüt etmeden onları tavsiye ederim. Müşteri desteği olağanüstü ve tüm beklentilerimin ötesine geçti. Birçok Dijital Pazarlama Ajansları ile çalıştım ancak hiçbiri onlarla kıyaslayamam. ”

  Metin Üstün
  Metin Üstün
  L'Actone


HemenTeklif İsteyin


  Ad/Soyad*

  Telefon Numaranız*

  Eposta Adresiniz*

  Website Adresiniz

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Hedefiniz nedir?