Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

İnternet pazarlamasında, dönüşüm optimizasyonu veya dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), müşterilere dönüşen bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdesini veya daha genel olarak web sayfasında istenen herhangi bir işlemi yapmak için bir sistemdir. Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO) Sponsorlu arama ağı reklamlarınızı, açılış sayfalarınızı ve genel web sitesi tasarımınızı dönüşüm oranınızı artırmak için optimize etme işlemi. Reklamcılık harcamalarınızı artırmadan satışlardan elde ettiğiniz karı artırmanın bir yolu olarak görüldüğü için CRO popülerliği hızla kazanıyor.dijital reklam ajansı


Güçlü bir Dönüşüm Nedir?

A conversion is the specific action you want your web visitor to take on your website or landing page, such as:

Satın alma


Bir buton veya bağlantı tıklaması


Kayıt olma


Broşür indirme


Bir arkadaşa tavsiye et


Belirli bir sayfaya ulaşmak


dijital reklam ajansıDönüşüm Oranı Optimizasyonu Nedir?

Dönüşüm Oranı optimizasyonu, hedef kitleden gittikçe daha fazla sayıda potansiyel müşteri üretme sanatıdır. Dönüşüm optimizasyonu, müşterilerinizin telefonu açmasını ve fiyat teklifi almasını sağlar. Dönüşüm optimizasyonu, sekmeyi daha sonra açık bırakmak yerine şimdi ‘satın al’ düğmesini tıklatır. Web dönüşüm oranınızı optimize ederek veya iyileştirerek, açılış sayfanıza daha fazla ziyaret çekmeden para harcamadan daha fazla insanın harekete geçmesini sağlayabilirsiniz veya Web sitesi.
Bizim Yaklaşımımız

  • Öncelikle, işinizi ve hedeflerinizi anlamak, böylece Dönüşüm Oranı Optimizasyonunuzu oluşturmak veya optimize etmek için en iyi stratejinin ne olacağını belirleyebiliriz.
  • Bir dönüşüm oranı optimizasyon şirketi olarak veri odaklı A/B testlerimiz ve daha fazla UX geliştirmesi dönüşüm oranlarınızı sürekli olarak iyileştirmek, rehber veritabanınızı büyütmek ve daha fazla gelir elde etmek için çalışıyor.
  • Hipotezimizin doğru olup olmadığını anlamak için deneylerimizden elde edilen sonuçları analiz ediyoruz. İstatistiksel bir anlamlılığa ulaşıldıysa ve hipotezimiz doğruysa, açılış sayfanızın başarılı bir şekilde değişmesini sağlarız. Olmazsa, yeni bir hipotezi test eder ve tüm süreci tekrar çalıştırırız.


dijital reklam ajansı


MüşterilerNe Dediler


Biz sadece SEO ve Dijital pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalaşma ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.

  • “Bu ajansla sadece birkaç aydır çalışıyorum ancak tereddüt etmeden onları tavsiye ederim. Müşteri desteği olağanüstü ve tüm beklentilerimin ötesine geçti. Birçok Dijital Pazarlama Ajansları ile çalıştım ancak hiçbiri onlarla kıyaslayamam. ”

    Metin Üstün
    Metin Üstün
    L'Actone


HemenTeklif İsteyin


Ad/Soyad*

Telefon Numaranız*

Eposta Adresiniz*

Website Adresiniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hedefiniz nedir?