Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bir web sitesinin veya bir web sayfasının bir arama motorunun ücretsiz sonuçlarındaki görünürlüğünü etkileme süreci – genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlar olarak adlandırılır. Genel olarak, arama sonuçları sayfasında daha erken (veya daha üst sıralarda yer alan) ve daha sık bir site arama sonuçları listesinde görünürse, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alacaktır. SEO, görsel arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve sektöre özel dikey arama motorları gibi farklı arama türlerini hedefleyebilir.


dijital reklam ajansı

İşletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyın

Arifin, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibinin sunduğu uzmanlık, Arifin, karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasını sağlar.Web sitesini analiz etme

Önce web sitesinizi analiz ediyoruz, ardından web sitesinin anahtar kelimeleri arama motorlarına daha etkili bir şekilde iletmesini sağlamak için adım adım bir plan yapıyoruz. Nihai hedefimiz müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve satışların ve potansiyel satışların daha yüksek dönüşümünü sağlamaktır.


dijital reklam ajansı


dijital reklam ajansı


Site İçi ve Site Dışı Optimizasyon

Site içi ve site dışı optimizasyonun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru insan değil bir robottur … ve bu nedenle, robotu eğitmek için kanıtlanmış işlemlerimizi izlemelisiniz, böylece potansiyel müşterileriniz belirli işle alakalı anahtar kelimeler ararken web sitenizi ilk sayfaya cıkarır.
NASIL ÇALIŞIYORUZ

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce, etkili bir SEO kampanyasına dahil olan süreci anlamak önemlidir. Arifin, arama motoru pazarlamacılığına yoğun ve tam hizmet veren bir yaklaşım gerektiren müşterilere hitap etmektedir.


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMA

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama terimindeki bir metinde içerdiği toplam kelime sayısına bağlı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

SİTE İÇİ OPTİMİZASYONU

Site içi optimizasyon, konumunu iyileştirmek için doğrudan web sitesi içinde alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.

İÇERİK & LİNK AĞI

SEO alanında link kurma, bir web sayfasına gelen linklerin sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri açıklar.

RAPORLAMA & ANALİZ

SEO incelememiz içerik, link yapısı, sosyal medya çalışmaları ve internete olan güvenleri gibi çeşitli faktörlerden oluşmaktadır.
6x
Anahtar Kelime Sıralamasında Büyüme


398%
Organik Ziyaretçı Edinme


1105%
Online Satışlarda Artış


129%
Ziyaret Süresinde ArtışMüşterilerNe Dediler


Biz sadece SEO ve Dijital pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda SEO dostu web tasarımı, tıklama başına ödeme, web sitesi denetimleri, sosyal medya optimizasyonu, markalaşma ve diğerleri gibi geniş bir dizi ilgili hizmet sunuyoruz.

 • “Bu ajansla sadece birkaç aydır çalışıyorum ancak tereddüt etmeden onları tavsiye ederim. Müşteri desteği olağanüstü ve tüm beklentilerimin ötesine geçti. Birçok Dijital Pazarlama Ajansları ile çalıştım ancak hiçbiri onlarla kıyaslayamam. ”

  Metin Üstün
  Metin Üstün
  L'Actone


HemenTeklif İsteyin


  Ad/Soyad*

  Telefon Numaranız*

  Eposta Adresiniz*

  Website Adresiniz

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Hedefiniz nedir?